Akrobatyka powietrzna - PERFORMERSI | Pokazy akrobatyczne | Akrobaci | Cyrkowcy

POKAZY AKROBATYCZNE / AKROBATYKA
Idź do spisu treści

Menu główne:

 


AKROBATYKA POWIETRZNA:

Akrobatyka to sztuka prezentująca możliwości ludzkiego ciała w przestrzeni. Dzisiaj akrobatykę możemy podziwiać nie tylko na arenach światowych cyrków, ale możemy oglądać ją w bardziej kameralnych okolicznościach.

Akrobatyka powietrzna
polega na prezentowaniu ewolucji i elementów gimnastycznych na wysokości. Akrobaci przy tym wykazują się opanowaniem ciała – siłą, równowagą, gibkością, estetyką ruchu. Choreografie wykonywane są na podwieszonych do sklepienia (sufitu, dachu), szarfach (silk), kole, trapezie, linach. Zapraszamy zatem na ekscytujący pokaz akrobatyki powietrznej.

 
 
 
 


Choreografie ukazują nam podniebny taniec, w którym akrobatka wprowadza nas w ezoteryczny świat wiraży. Gibkie, zwinne ciało artystki, tworzy niezapomniane figury. Wysokość na jakiej prezentowany jest taniec wywołuje u oglądających dreszcz emocji.

Akrobatyka powietrzna to bardzo efektowna oprawa każdego typu imprezy, eventu. Sprawdza się zwłaszcza na bankietach, galach, oraz promocjach nowego produktu. Akrobacje i elementy tańca wykonywane są bez jakiejkolwiek asekuracji z wdziękiem i zwinnością. Pokaz ukazuje wrażliwość i piękno. Ekspresja ruchu połączona z muzyką przenosi widza w świat magii i wyobraźni.

 

KONTAKT / REZERWACJA:

tel.
+ 48 691 112 600
e-mail: biuro@
pokazyakrobatyczne.pl

JEST NAS DUŻO! ALE CHCEMY WIĘCEJ!
Jesteś kreatywnym artystą!? Dołącz do Nas!!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem