Akrobacje w kole - PERFORMERSI | Pokazy akrobatyczne | Akrobaci | Cyrkowcy

POKAZY AKROBATYCZNE / AKROBATYKA
Idź do spisu treści

Menu główne:

 


AKROBACJE W KOLE:


Przypominająca” człowieka witruwiańskiego” Leonarda da Vinci jedna z najmłodszych dyscyplin akrobatycznych. Koło przypomina z wyglądu „potężny pierścień”. Artysta wykonuje ewolucje, będąc wewnątrz koła. Niemałego kunsztu, równowagi oraz balansu wymaga ten taniec zaklęty w kole. Akrobacje wyglądają niczym magiczny walc- piruety wprowadzają koło w rotacje wokół własnej osi.

 
 
 
 


Ponieważ Performersi słyną z dostarczania swoim klientom niecodziennej rozrywki proponujemy wymagającym duet mieszany acroart, który wykona zapierający dech w piersiach ekstremalny taniec akrobatyczny w jednym kole, lub jeśli jest wystarczająco miejsca na pokaz taniec synchroniczny w dwóch kołach Cyra. Para artystów, którą polecamy to wielokrotni medaliści Mistrzostw Europy w Akrobatyce Sportowej. Proponujemy także pokazy solowe.

 
 
 
 

Ze swoimi Hula Gigantami występowali w różnych zakątkach świata: Emiraty Arabskie, Argentyna a nawet Korea. Możliwe są również pokazy solowe.

Polecamy również inne pokazy takie jak akrobacja: na żyrandolu, na kole, na szarfie, taniec na rękach, akrobacje z hula hoop i niesamowity taniec w kole. Widowiskowe są również uv show, taniec z ogniem a także malowanie piaskiem oraz malowanie światłem.


 

KONTAKT / REZERWACJA:

tel.
+ 48 691 112 600
e-mail: biuro@
pokazyakrobatyczne.pl

JEST NAS DUŻO! ALE CHCEMY WIĘCEJ!
Jesteś kreatywnym artystą!? Dołącz do Nas!!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem